#1 2009-11-11 14:50:34

Juniro

Przetrwały

Zarejestrowany: 2009-11-10
Posty: 11
Punktów :   

Left 4 Dead'owy pomysł

Mam pomysł. Taki według mnie fajny. Proponuje wprowadzić styl Left4Dead. Czyli:
- Boomera
-Tanka
-Huntera
-Dżokeja
-Witchke
-Chargera

Są to specjalne zombiaki. Boomer to taki grubas, który wymiotuje na sticka. Wymiociny te przyciągają zombiaków. Hunter... Hunter to zombi w kapturze który włazi wszędzie. Na dachy, rynny itp. Gdy zleci z dachu nic mu sie niestanie. Trzeba go zastrzelić. Dżokej-wskakuje na głowe ofiary. Gdy juz na niej jest, może chodzić tym stickiem do np. bazy zombi i tam go zjeść. Nie może kierować stickiem tak aby strzelał do innych. Może tylko nim chodzić. Witch to kobieta. Zawsze siedzi w kącie lub w ciemnym miejscu. Płacze, nie wiedzieć czemu. Gdy się ją wystraszy(wystrasza się ją strzałem lub gdy bardzo strachliwa jest, samą latarką) zabija cie na 2 hity. Jeszcze były inne zombiaki. Np. taki z jęzorem. Może wydłużać ten jęzor na 20 metrów i łapać nim ofiare. Aha. Jeszcze Charger. Charger jest podobny do Tanka. Tank jest silny i rzuca 40kilogramowymi bloczkami jak piłką bejsbolową. Charger am tylko jedna ogromną rękę. Łapie nią ofiare, biegnie z ręką wyciągniętą w przód i... wgniata w mur. Gdy nie może się rozpędzić, uderza ofiarą w ziemie, co jest słabsze.

Offline

 

#2 2009-11-11 18:53:21

Liquid

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 187
Punktów :   

Re: Left 4 Dead'owy pomysł

Niet, po first: za dużo roboty, a jak przejdziemy wierze to i tak będzie next SL
więc po co się fatygować
a po two: wolimy być oryginalni, ale dziękuje za te sugestie, o_0 woot...


Lubie ciasto.
Jedz kartofle, będziesz szczupły.

Offline

 
Sticklife Series by DarkMaster

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo przewóz osób Piła psychoterapia Piła