#1 2009-10-03 15:48:17

Champson

Przetrwały

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 4
Punktów :   

Zhang Feng Jun

http://imageflock.com/img/1254573728.gif
Jatozrobiłem.pl
Download: Trzeba?

Imię: Zhang
II imię: Feng (nieużywane)
Nazwisko: Jun
Wiek: Nieznany, jedyne, nie sprawdzone informacje dowodzą, że ma około 19 lat.
Profesja: Niegdyś uczeń w Shaolin --> Dziś dorównujący potęgą I nauczyciela pustelnik
Eq:
-
-
-
-
-
Historia:,
   Dla niego ludzie to istoty nieprzychylne, złowieszcze i zdradliwe, jego światopogląd się nie zmienił nawet w czasie wstąpienia do Klasztoru Shaolin położonego o 5km od Miasta, blisko Gór Skalistych. Jego nauka zajęła mu całe 10 lat. Ostatniego dnia, kiedy miała się odbyć ceremonia zakończenia szkoły, dostał zadanie iść po wodę do Świętej Studni. Kiedy wracał z dwoma wiadrami wody, które trzymał na patyku osadzonym na plecach, usłyszał krzyki. Pobiegł szybko z wodą do klasztoru i ujrzawszy uczniów i nauczycieli zombie dech mu zaparło. Zbliżali się do ostatniego ocalałego, jedo mistrza, Zun Li, zwanego Białym Tygrysem. Zun Li zniszczył wszystkich swoją zakazaną techniką oddając życie. Zombie zostali zniszczeni. Zhang ze łzami pobiegł do nauczyciela i rozpłakał się nad jego ciałem. -Staram się ocalić ten świat ze zła. Nauczam innych, bo jeżeliby mi się nie udało osiągnąć celu, oni to zrobią za mnie, świat będzie wolny. Widzę w Tobie siebie w czasach młodości, tylko nie robisz tych błędów co Ja. Mam nadzieję, że Tobie się uda, miej nadzieję...- Zhang płakał dalej. Nagle nauczyciel wydał z siebie ostatnie słowa: -Wybacz, Zhang. Myślałem, że uda mi się ocalić Was. Źle myślałem. Dopóki istnieje ludzkość, tym światem będzie rządzić zło, zazdrość, nienawiść, oto Prawo Świata. Zhang, nie możesz dopuścić, aby Cię pochłonęły, żyj miłością, otaczaj ją innych, gdyż Ty jesteś jedyny...- Nie dokończył. Odszedł do Świata Wolności. Zhang przeżył wtedy najgorsze chwile swojego życia...
    Uciekł z klasztoru. Rozbił "namiot" na wielkim dębie na małej górce, aby mieć widok na miasto...

Ostatnio edytowany przez Champson (2009-10-05 16:37:36)

Offline

 

#2 2009-10-04 07:51:41

Alan

Surviver

7417390
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Zhang Feng Jun

dobra po 1 daj dowland tak trzeba

po 2 nie możesz mieć tych itemów i orła

Offline

 

#3 2009-10-04 15:24:54

Champson

Przetrwały

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zhang Feng Jun

http://pivot.boo.pl/up/files/sig_stick7092.stk

Proszę
Zaraz zmienię Eq, ale jakie rzeczy mogę mieć??

Offline

 

#4 2009-10-05 13:49:14

Alan

Surviver

7417390
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 52
Punktów :   

Re: Zhang Feng Jun

żadne
na razie potem musisz je znaleść lub ukraść albo zrobić

Offline

 

#5 2009-10-05 16:37:47

Champson

Przetrwały

Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zhang Feng Jun

Ok. Zrobione ^^

Offline

 
Sticklife Series by DarkMaster

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.koszatniczki.pl www.maltanczyki.info www.superkot.pl